راه اندازی لابراتوار زبان
راه اندازی لابراتوار زبان دانشگاه زنجان
آذر ۶, ۱۳۹۷
لابراتوار زبان
چگونه با لابراتوار زبان تلفظ صحیح کلمات را سریع تر یاد بگیرید؟
بهمن ۱۴, ۱۳۹۷
نرم افزار لابراتوار زبان
معرفی نرم افزار لابراتوار زبان Classmate

نرم افزار لابراتوار زبان کلسمیت تنها نرم افزار ایرانی در زمینه آموزش زبان است که مطابق با آخرین متدهای آموزشی روز جهان و متناسب با فرهنگ کشور توسط متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق طراحی شده است.
ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار لابراتوار زبان موجب کاربرد گسترده آن در موسسات آموزشی شده است. موسسسه فیض الاسلام خمینی شهر نیز پس از جستجو و تحقیقات گسترده در اینترنت و مشورت با متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق  به این نتیجه رسیدند که بهترین نرم افزار آموزش زبان موجود، لابراتوار زبان کلسمیت است.

پروژه لابراتوار آموزشی کلسمیت در موسسه فیض الاسلام خمینی شهر

ریاست محترم این مرکز آموزشی نیز با توجه به آشنایی که از قبل با این شرکت داشتند؛ و پس از بررسی ویژگی های برجسته این نرم افزار خرید این محصول را تایید کردند. به گفته ایشان مهمترین اطلاعات فنی مورد نظرشان که همگی در لابراتوار زبان کلسمیت موجود بود؛ عبارت است از:

– امکان مکالمه استاد با دانشجویان

– امکان پخش تصاویر و ویدئوهای آموزشی با برنامه ریزی قبلی در خود نرم افزار

– امکان مکالمه دانشجو با نرم افزار و تصحیح تلفظ

– کنترل کامل کامپیوتر دانشجویان توسط استاد و سطح بندی و گروه بندی آنها

– لایسنس و خدمات پس از فروش معتبر همراه با آپدیت رایگان

تیم متخصص شرکت نیز پس از بررسی کامل زیرساخت های لازم در موسسه فیض الاسلام خمینی شهر، یک ست ۱۵ نفره از لابراتوار زبان کلسمیت را در کمتر از ۲۴ ساعت در محل مورد نظر موسسه نصب کردند و آموزش های مورد نیاز جهت استفاده ا نرم افزار نیز به صورت کاملا رایگان به کاربران این موسسه داده شد.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق