تقویت دایره لغات، درک اصطلاحات با کمک لابراتوار

منوی Movie player : پخش فیلم در تنها نرم افزار ایرانی لابراتوار زبان با نام تجاری Classmate

استفاده از انیمیشن ها  به دلیل استفاده از ادبیات ساده تر در کلمات و گفتار شخصیت ها، مناسب تر از فیلم ها خواهد بود. تقویت listening ،تقویت دایره لغات، درک اصطلاحات در گفتار های عامیانه و … از مزایای استفاده از فیلم  و انیمیشن خواهد بود.

مشاهده چندباره فیلم 
رمز فراگیری یک زبان و کلا مسائلی که با حافظه در ارتباط است، تکرار است. لذا اگر قصد دارید از فیلم ها و انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی بهره ببرید آنها یا دو یا سه بار مشاهده کنید.همچنین می توانید تکرار آنها را با فواصل زمانی مناسب نگاه کنید تا خسته کننده نباشد. همچنین می توانید یک بار آنها را با زیرنویس انگلیسی مشاهده کنید و یک بار بدون زیر نویس نگاه کنید. حتی اگر تمایل دارید که ببینید معنای اصطلاحات را خوب فهمیده اید می توانید از زیرنویس فارسی خوب نیز استفاده کنید که تماما این موارد در نرم افزار پوشش داده می شود .
استفاده از نرم افزار پلیر مناسب برای دیدن فیلم ها خیلی کمک کننده خواهد بود یکی از بهترین نرم افزار جهت مشاهده فیلم ها movie player  نرم افزار کلسمیت می باشد به این دلیل که هم استاد و هم دانشجویان می توانند برروی فیلم مکالمه داشته باشند
ویژگی های این نرم افزار سبب شده است که یکی از بهترین نرم افزارها جهت مشاهده ی فیلم ها باشد. برای مثال می توان فیلم را Pause یا Play کرد یا اینکه فیلم را جلو یا عقب برد که در بعضی مواقع بسیار مناسب  خواهد بود همچنین این نرم افزار تمامی فرمت های فایل های ویدئویی را اجرا خواهد کرد.