لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی
به روز رسانی لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی تهران
ژانویه 11, 2021

راه اندازی لابراتوار زبان کلسمیت در دانشگاه آزاد چابهار

راه اندازی لابراتوار زبان

راه اندازی لابراتوار زبان

لابراتوار زبان کلسمیت یکی از پراستفاده ترین نرم افزار ها برای آموزش زبان های مختلف است. این نرم افزار که به صورت تخصصی توسط متخصصان شرکت مهندسی نواوران تحقیق توسعه داده شده است، می تواند در آموزش زبان خارجی به افرادی که در منطقه آزاد هستند، کمک کند.
این سیستم آموزش زبان از سال ها پیش و به صورت گسترده شناخته شده و دانشگاه آزاد چابهار با درک فواید آن، از این سیستم استقبال کرده و خواستار راه اندازی لابراتوار زبان بصورت ست کامل شامل نرم افزار استاد، کامپیوتر استاد، میز استاد، هدست، نرم افزار دانشجو، کابین دانشجو و کامپیوتر دانشجو در محیط دانشگاه شده است.

از مزایای این لابراتوار زبان، نوآوری و به روز بودن است که موسسات مختلف می توانند به جای نرم افزار های فرسوده از آن برای آموزش زبان های مختلف و همچنین دروس گونگون به روشی نوین استفاده کنند.

فواید لابراتوار زبان کلسمیت

  • پیش بینی شده برای کلاس های چند نفره

از فواید آزمایشگاه زبان کلسمیت که ست کامل آن شامل ۱نرم افزار استاد و ۱۷ نرم افزار دانشجو در دانشگاه آزاد چابهار توسط متخصصین شرکت نوآوران تحقیق نصب شد، مدیریت کردن بیش از دو نفر  دانشجویان و زبان آموزان در یک زمان است. از این رو است که کلاس های آموزش زبان دانشگاه آزاد چابهار با استفاده از این نرم افزار در سطح بالایی برگزار می شوند.

  • استفاده همزمان از چندین زبان در یک نرم افزار

در این نرم افزار محدودیت زبان وجود ندارد و می توانیم برای علاقه مندان به زبان های گوناگون از جمله انگلیسی، فرانسوی و چینی آموزش های منحصر به فردی داشته باشیم. این ویژگی منجر به استقبال بسیاری از این نرم افزار شده است.

  • لایسنس دائمی

نرم افزار کلسمیت با لایسنس دائمی به وسیله شرکت  مهندسی نوآوران تحقیق با سابقه طولانی در زمینه فراهم آوردن سیستم های نرم افزاری در ارائه و خدمت به مشتریان است و متخصصان شرکت هرگونه ضعف و یا اشکالی را در این نرم افزار به سرعت برطرف می کنند.

دلایل استفاده از لابراتوار کلسمیت توسط دانشگاه آزاد چابهار

دانشگاه آزاد چابهار، به دلیل آموزش اصولی و با ارائه بهترین اساتید و وسایل کمک آموزش از شهرت بالایی برخوردار است. از مهم ترین فاکتور های راه اندازی لابراتوار زبان در این دانشگاه که به آموزش زبان اعتباری دوچندان ببخشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اشتراک گذاری فایل ها و تعامل استاد و دانشجو

تمامی افرادی که از این لابراتوار در یک زمان استفاده می کنند می توانند به تمامی فایل ها در این نرم افزار دسترسی داشته باشند و فایل های یک دیگر را تحت نظر خود درآورند و به این ترتیب اساتید نظارت بهتری بر کار دانشجویان و چگونگی آموزش آن ها خواهند داشت.

  • تولید حساب کاربری مجزا برای دانشجویان و اساتید

در لابراتوار زبان کلسمیت اساتید و دانشجویان می توانند با هم و به صورت دسته جمعی کار خود را پیش برده و هم می توانند هر یک به صورت جداگانه و مخصوص آموزش خود را به پیش ببرند.

  • ویژگی داشتن مکالمه ۲ نفره بین استاد و دانشجو

 این نرم افزار با داشتن امکانات صوتی و تصویری پیشرفته یکی از مهم ترین فاکتور ها برای آموزش هر زبانی را که داشتن مکالمات صوتی و تصویری برای یادگیری مکالمه  بین دو نفر و تلفظ جداگانه کلمات آن زبان از لحاظ تلفظ صحیح کلمات  است، در نرم افزار کلسمیت این مورد به خوبی برای دانشجویان و اساتید می تواند مورد استفاده قرار گرفته و باعث پیشرفت و آموزش بهتر به وسیله این نرم افزار شود.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق