قیمت لابراتوار آموزشی
۵ عامل تاثیر گذار بر قیمت لابراتوار آموزشی
می 23, 2020
لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی
به روز رسانی لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی تهران
ژانویه 11, 2021

لابراتوار زبان کلسمیت دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران

لابراتوار زبان کلسمیت

لابراتوار زبان کلسمیت یکی از پرکاربردترین نرم افزارها برای آموزش زبان است که می تواند روش مناسبی برای آموزش گروهی زبان های مختلف در دانشگاه ها و موسسات آموزش زبان مختلف باشد.

دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران جزو یکی از اولین موسساتی بود که ۱۸ سال پیش، پس از آشنایی با مزایا و کاربرد گسترده لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، این مجموعه سخت افزاری را خریداری کرده و طی سال های گذشته از عملکرد آن راضی بودند.
در حال حاضر، با توجه به پیشرفت و به روز شدن نرم افزار آموزش زبان کلسمیت، دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران تصمیم گرفت که جدیدترین نرم افزار کلسمیت را برای آموزش زبان چینی به دانشجویان خریداری کرده و جایگزین لابراتوار قدیمی کنند.

مزایای لابراتوار زبان کلسمیت

 • طراحی شده برای کلاس های آموزشی گروهی

لابراتوار زبان کسمیت، امکان پشتیبانی همزمان از چندین دانشجو و زبان آموز شرکت کننده در کلاس را دارد. از همین رو، یک ست ۲۵ نفره از این لابراتوار برای دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران نصب و راه اندازی گردید تا کلاس های آموزش زبان چینی با کیفیت بالاتری برگزار شود.

 • کاربرد گسترده و چند زبانه

از لابراتوار زبان  چند منظوره کلسمیت می توان برای آموزش هر زبانی از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی و غیره استفاده کرد و این نرم افزار فقط محدود به یک زبان نیست. کاربرد گسترده این نرم افزار، موجب شده که آموزش زبان با استفاده از آن، بسیار پرطرفدار شود.

 • تجهیزات جانبی کامل

تمامی تجهیزات جانبی مورد نیاز برای آموزش زبان همراه با نرم افزار کلسمیت نصب می شود تا کارایی و عملکرد آموزش زبان درکلاس های گروهی تضمین شود. مهمترین تجهیزات جانبی که همراه با نرم افزار کلسمیت جهت ارتقای عملکرد و بهبود روش تدریس زبان نصب می شود، عبارتند از:

 • کامپیوتر مخصوص استاد لابراتوار زبان​
 • میز و کابین مخصوص لابراتوار
 • شبکه و زیر ساخت لابراتوار
 • هدست

 

 • لایسنس مادام العمر

نرم افزار کلسمیت با لایسنس مادام العمر استاد و دانشجو توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق عرضه می شود و تیم مهندسی این شرکت، به طور کامل از این نرم افزار پشتیبانی کرده و تمام مشکلات مربوط به آن در اسرع وقت بررسی و رفع خواهد کرد.

چرا دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران از لابراتوار زبان کلسمیت استقبال کرده است؟

دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان در سراسر کشور است و به همین علت، کیفیت بالای آموزش زبان در این دانشکده از اهمیت زیادی برخوردار است. مدیران این دانشکده، امکانات زیر را اصلی ترین دلایل خرید لابراتوار زبان کلسمیت برشمردند:

 • امکان به اشتراک گذاری فایل‌ها و مطالب درسی

اساتید و دانشجویان قادرند تمامی فایل ها و مطالب درسی را در نرم افزار کلسمیت با یکدیگر به اشتراک بگذارند. از طریق این نرم افزار، امکان کار تعاملی بین استاد و دانشجو فراهم می شود و اساتید قادرند تا به راحتی سیستم هر دانشجو را کنترل کرده و فایل های به اشتراک گذاشته شده را بررسی کنند.

 • امکان ساخت حساب کاربری جداگانه برای دانشجویان و اساتید

در لابراتوار زبان کلسمیت، اساتید و دانشجویان هرکدام می توانند حساب کاربری جداگانه ای داشته باشند و از این طریق آموزش خود را به طور سفارشی شده پیگیری کنند. اساتید می توانند دانشجویان را به راحتی با توجه به حساب کاربریشان، گروه بندی کرده و از آن ها بخواهند که در کارهای گروهی شرکت کنند.

 • قابلیت مکالمه‌ی ۲ طرفه بین استاد و دانشجو

با توجه به اینکه لحن صحبت کردن یکی از مهمترین جنبه های یادگیری هر زبانی است، در نرم افزار لابراتوار زبان کلسمیت قابلیت مکالمه بین استاد و دانشجو و همچنین تطابق تلفظ جهت آوا شناسی در دروس مرتبط برای زبان آموزان وجود دارد تا از این طریق بتوانند سطح یادگیری خود را ارتقا دهند.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق