لابراتوار زبان کلسمیت
لابراتوار زبان کلسمیت دانشکده زبان خارجه دانشگاه تهران
دسامبر 19, 2020
راه اندازی لابراتوار زبان
راه اندازی لابراتوار زبان کلسمیت در دانشگاه آزاد چابهار
مارس 9, 2021

به روز رسانی لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی تهران

لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی

لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های کشور، حدود ۱۷ سال کلاس های آموزش زبان خود را به لابراتوار زبان خریداری شده از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق تجهیز کرد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن نرم افزارها و سخت افزارهای مورد استفاده در این لابراتوار زبان، مدیران آن مجموعه تصمیم به روز رسانی لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی تهران جهت آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان گرفتند.

جهت بروز رسانی سیستم لابراتوار زبان یک ست ۲۰ تایی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران خریداری شد که توسط کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای آن ها نصب و راه اندازی گردید.

دلایل خرید مجدد دانشگاه علوم پزشکی تهران از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

  • خدمات و پشتیبانی پس از فروش
  • رضایت از به روز رسانی منظم نرم افزار لابراتوار زبان
  • امکانات کامل برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان در لابراتوار زبان
  • رضایت اساتید از تدریس با لابراتوار زبان

مزایای استفاده از لابراتوار زبان برای دانشگاه علوم پزشکی تهران

لابراتوار زبان به یکی از تجهیزات ارزشمند برای تدریس زبان در دانشگاه‌ها تبدیل شده است چون به آن ها امکان می دهد در یک محیط آموزشی مجهز به تکنولوژی پیشرفته که کار تدریس زبان را بسیار راحت تر می کند، به دانشجویان آموزش دهند. محیط جذابی که لابراتوار زبان دانشگاه علوم پزشکی تهران برای دانشجویان فراهم می‌آورد آن ها را ترغیب می کند که ساعت های بیشتری را به تمرین و یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

به گفته اساتید زبان دانشگاه علوم پزشکی تهران مهمترین مزایای استفاده از لابراتوار زبان برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان موارد زیر بوده است:

  • تمرینات کاربردی برای زبان آموزان

یادگیری یک زبان جدید فقط با خواندن یا مطالعه ی کتاب ها و منابع متنی امکان‌پذیر نیست. به همین علت است که لابراتوار زبان، تاثیر بسیار زیادی در یادگیری زبان توسط دانشجویان دارد و آن ها می‌توانند با تمرینات متنوع، تمامی مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند.

  • یادگیری سریعتر دانشجویان با لابراتوار

دانشجویان با یادگیری زبان انگلیسی توسط لابراتوار زبان، سریعتر به موفقیت می‌رسند. روش هایی که در این لابراتوارها برای یادگیری زبان به دانشجویان ارائه می شود شامل مدل هایی که پیشرفت دانشجویان را مشخص می‌کند و همچنین روش های مختلفی که می توانند برای تمرین کردن و تقویت مهارت های خود به کار ببرند، آن ها را سریعتر به هدف می رساند.

  • نقش اساتید در تدریس زبان

با این که تصور می‌شود استفاده از لابراتوار زبان نقش اساتید را در یادگیری کمرنگ می کند اما این مسئله در خصوص لابراتوار زبان ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق کاملا متفاوت است. به همین علت است که اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، این لابراتوار را به عنوان برترین نرم افزار آموزش زبان تایید کرده‌اند و معتقدند روش های تدریس به کار رفته در این لابراتوارها زبان به نحوی است که اساتید می‌توانند به‌طور کامل با دانشجویان تعامل داشته باشند و به عنوان یک راهنمای موثر به آن ها کمک کنند که مسیر خود را در یادگیری زبان انگلیسی به درستی طی کنند.

  • برقراری ارتباط و ایجاد تعامل بهتر در کلاس

لابراتوار زبان، دانشجویان را تشویق می‌کند که با یکدیگر و همچنین با اساتید خود تعامل بهتری برقرار کنند، در فعالیت ها شرکت کنند و تمرینات را به صورت گروهی انجام دهند. این نوع آموزش زبان کارایی کلاس‌های درس را بهبود بخشیده و کیفیت آموزش زبان را به مراتب افزایش می‌دهد.

  • کاربری آسان

این روش تدریس نیازی به داشتن مهارت های فنی فوق العاده و حرفه ای برای استفاده از نرم افزار آن ندارد بلکه تمام دانشجویان با هر سطح مهارتی می توانند به راحتی از از محیط کاربرپسند این لابراتوار زبان استفاده کرده و برای تقویت مهارت های خود از آن بهره ببرد.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق